O przedsięwzięciu

W obecnych czasach, pełnych zmian, pogoni za karierą, pieniądzem i dobrami materialnymi brakuje niekiedy chwili zatrzymania się w biegu, refleksji, spojrzenia w głąb siebie oraz wiary, która utrzymuje nas w duchowej czystości. 

 

Na rynku wydawniczym pojawiają się książki, które mogą pomóc nam uporządkować wewnętrzny świat, służyć oparciem, czy też dawać świadectwo dobroci Boga. Powstają niebanalne świadectwa, niosące potężny ładunek ewangelizacyjny, pozycje warte rozpowszechnienia ku budowaniu doświadczenia wiary, szerzenia dobroci i idei braterstwa. 

 

Jak wybrać te wartościowe książki o tematyce religijnej, czy też poruszające zagadnienia duchowości, kontemplacji otoczenia, wewnętrznego spokoju i codziennego doświadczania radości stworzenia?

 

Po to właśnie powstał plebiscyt "Najlepsza książka katolicka". Powstał również po to, by zaprezentować szerszemu gronu czytelników pozycje przepełnione przesłaniem, niosące ładunek wiary, nadziei i miłości oraz by wybrać te książki, które najbardziej poruszają nasze serca.

Patroni medialni