Prezent zapakowany przez Boga

nominacja jury i internautów
Autor: Linda Dillow, Lorraine Pintus
Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2017-10-04
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-64489-27-3
Ilość‡ stron: Ilość stron: 268

Jesteś prezentem dla tej jednej, jedynej osoby!


Kobiety i mężczyźni codziennie staczają walkę o wierność i czystość seksualną. Niestety, wiele osób tę walkę przegrywa. Dla jednych te pojęcia stały się już przeżytkiem, dla innych są aktualne tylko do pewnego momentu.

Bóg stworzył nas jako istoty, które pragną intymnych związków. Bardzo pragniemy intymności z kimś, kto pójdzie z nami przez życie, kto nas będzie kochał i szanował.
Tęsknimy za kimś, komu możemy zaufać i kto używa daru, jakim jest seks, w sposób zgodny z jego przeznaczeniem.

 Dlaczego Bóg stworzył nas osobami seksualnymi?
 Jakie znaczenie ma małżeństwo?
 Komu zależy na tym, aby doprowadzić do rozpadu małżeństw?
 Dlaczego warto czekać pomimo sprzecznych zewsząd głosów?
 Jak chronić swoją intymność?
 Jak podnieść się po rozpadzie związku, zdradzie, aborcji?

Autorki książki zachęcają: Twój Niebiański Ojciec, Ten, który cię kocha i który cię stworzył jako istotę seksualną, chce, byś wysłuchała Jego poglądu na temat seksu. Woła cię właśnie teraz. Czy przyjdziesz? Otwórz uszy. Otwórz serce. Bóg chce do ciebie mówić.

Linda Dillow – autorka wielu książek, takich jak Twórcza partnerka, Jaką żoną jestem czy Ukojone serce. Jest popularnym mówcą na konferencjach dla kobiet w różnych częściach świata. Wraz z mężem Jodym mieszka w Monument, w stanie Kolorado, USA. Mają czworo dzieci i dziesięcioro wnucząt.

Lorraine Pintus – mówca konferencyjny, pisarka. Jej artykuły ukazują się w wielu amerykańskich czasopismach. Prowadzi szkolenia w zakresie pisania artykułów, książek oraz doradztwo w procesie wydawniczym. Wraz z mężem mieszkają w pobliżu Colorado Springs, USA.

Patroni medialni
logo 1